NEWS

Zoznámte sa so slovenskou finalistkou tohtoročného BURN Residency

Djane Missberry je slovenská djka, ktorá svoje cítenie hudby a rytmov pri vystúpeniach pretvára do kreatívnych mixov plných pozitívnej energie. Inklinuje prevažne k deepovejším žánrom ako je deep house, deep tech a deep techno. Kombinácia hutnej basovej linky a slákových nástrojov, ktoré miluje, dodáva jej mixom nezamenitežný podpis. Missberry je architektka a djing je pre ňu ďalšia cesta v umení ako vyjadri svoje pocity a emócie inak než architektúrou a dizajnom.
 • Missberry b2b André Tribale @ Gat Electra On Boat 2018

  André Tribale spolu s Missberry boli headlineri na siedmom ročníku párty Gat Electra On Boat. Exkluzívna plavba loďou na Vranovskej priehrade bola nezabudnutežná. Lineup s 6 x DJs + live SAX Filip Markes a afterparty na lodi po zakotvení, vytvoril nezabudnutežnú párty na ktorú budeme dlho spomína.

 • Missberry b2b Andre Tribale @ Regal Terasa Piešany

  Po vežmi dlhom čase sa André Tribale a Missberry od-prezentovali na domácej pôde. Spojenie skvelej hudby s príjemným prostredím terasy na brehu rieky Váh v Piešanoch, kde si môžete pochutna na špecialitách Regal Burger.

 • Soullive Studio Moskva (Rusko) - Missberry b2b Andre Tribale (Slovakia)

  Ďalší úspech má na konte dvojica André Tribale b2b Missberry. 28 Apríla 2018 boli hostami v Moskovskom rádiu SOULLIVEFM.COM kde odohrali takmer 2 hodinový b2b set.

 • Missberry @ Praha, Február 2018 - U Bukanýra + John Reed Fitness

  Missberry spolu s André Tribale vo Februári 2018 zavítali do Prahy, hlavného mesta Českej republiky. 2.2.2018 zahrali v John Reed Fitness a neskôr v známom houseboate U Bukanýra 3 hodinový b2b set.

 • Missberry a September 2017 na Ibize - hranie v Ibiza Global Radio / TV pre Miguel Garji a v ES Vive Clube

  Popri stretnutiam s priatežmi a užívaním si dovolenky na prekrásnom ostrove Ibiza, zábavy na parties v Sankeys, Destino, Privilege, Heart, zahrala v Es Vive clube a v Ibiza Global Rádio / TV pre Miguel Garji v relácii Deep Fusion 124bpms.

 • Missberry na festivale v Estónsku

  Leto 2017 je plné prekvapení, zaujímavých ponúk a príležitostí. Po Burn Residency 2017 na ostrove Ibiza, som sa spolu s André Tribale bola hudobne odprezentova v Estónsku.